Bergen UP

16.05.2017

Bergen Næringsråd tilbyr en møteplass for unge i næringslivet igjennom Bergen UP.  Nettverket er tverrfaglig og skal styrke de unges stemme i utviklingen av Bergens næringsliv og dets rammebetingelser. 

Basert på mottoet «Pay-it-forward» skaper Bergen UP en møteplass for nye forretningsmuligheter, kompetansedeling og motivasjon. Bergen UP skal styrke de unges stemme, synliggjøre unge ledere, og jobbe for å få flere unge inn i profesjonelle verv. Som en ressursgruppe i Bergen Næringsråd vil medlemmene bli en viktig bidragsyter til hvordan unge i Bergen ønsker at byens næringsliv skal utvikle seg.

Hvilket av FNs 17 bærekraftsmål er viktigst for ressursgruppe Bergen UP?

BLI MEDLEM I BERGEN UP!


Følg oss på Facebook | LinkedIn | Instagram 

Kommende arrangementer i Bergen UP

 

Om medlemskap i Bergen UP:


Medlemskap i Bergen UP gir deg tilgang på:

  • Faglige og sosial arrangementer

  • Møter og debatter med næringslivsledere

  • Gratis deltakelse på Bergen Næringsråds frokostmøter

  • Rabatter på Bergen Næringsråds konferanser


Et medlemskap i Bergen UP forutsetter at du er under 40 år. 
Dersom du har et personlig medlemskap i Bergen Næringsråd og er under 40 år kan du melde deg inn i Bergen UP kostnadsfritt.

Du kan også være medlem kun i UP om du ønsker. Dette gir tilgang til dette nettverkets arrangement samt de fleste frokost- og lunsjmøtene til næringsrådet: 
Medlemskap kun i UP: kr 750,-

BLI MEDLEM I BERGEN UP!

Hovedsamarbeidspartner for Bergen UP:



 

 

Ressursgruppemedlemmer

 

Lorentz Sveen Tvedt (ressursgruppeleder)
Advokat hos Advokatfirmaet Harris
Kontakt: lst@harris.no

Vibeke Juriks
Seniorrådgiver Sjømat i Sweco Norge
Kontakt: vibeke.juriks@sweco.no

Kristoffer Mauseth 
Senior bedriftsrådgiver i Sparebank 1 SR-Bank
Kontakt: Kristoffer.Mauseth@sr-bank.no

Mads Liabø 
Kommunikasjonsrådgiver i AlfGundersen
Kontakt: mads@alfgundersen.no

Ruth Rørvik
Rådgiver næringsseksjonen i Bergen kommune
Kontakt: Ruth.Rorvik@bergen.kommune.no

Kristina Lysen
Kraftanalytiker hos BKK ASA
Kontakt: kristina.lysen@bkk.no

Chris Jørgen K. Rødland
Rådgiver i Geelmuyden Kiese 
Kontakt: chris.rodland@gknordic.com

Hans Fredrik Hag
Business Developer i Bergen Teknologioverføring
Kontakt: hans.hag@bergento.no

Rasmus Haugen Sandvik
Rådgiver i Visindi  
Kontakt: rhs@live.no

Jørgen Pedersen
HR-Konsulent i Adecco Norge
Kontakt: jorgen.pedersen@adecco.no

Krysta Alexa Singh
Salgsansvarlig hos Ulriken643
Kontakt: krysta@ulriken643.no

 

Lorentz  Sveen
Lorentz Sveen
Ressursgruppeleder

Johannes  Magnus
Johannes Magnus
Næringspolitisk rådgiver

chat_bubble_outline + 47 902 67 083